Szafy metalowe w domu?

Bardzo często w naszym życiu dochodzi do sytuacji, w której robimy mały remont lub budujemy dom i chcemy zaplanować, jak będzie wyglądał w środku. Spędzamy wtedy wiele nocy, na przeglądaniu różnych propozycji, ofert i stylów. Jako osobom, które nie mają zielonego pojęcia o tym, co jest teraz w modzie, czy co sprzedaje się najczęściej, bardzo ciężko jest wybrać coś co będzie świetnie wyglądać, a jednocześnie nie będzie zbyt drogie, ponieważ wiemy ile pieniędzy wchodzi w sam stan surowy domu, lub jakiś generalny remont. Więc niesamowicie duże pieniądze na meble i wystrój nie wchodzą w grę. Chciałbym wam troszkę opisać, jaki styl możecie wybrać do każdego z pomieszczeń, aby wszystko świetnie zgrywało się ze sobą, a jednocześnie nie było zbyt drogie. Styl industrialny to efektowne połączenie przemysłowego charakteru z domowym ciepłem. Szafy metalowe czy metalowe półki to bardzo ciekawy pomysł.

Kuchnia

Pierwszym pomieszczeniem będzie kuchnia, to tutaj dzieje się w ciągu dnia najwięcej, ciągle ktoś przechodzi, robi sobie coś do jedzenia, gotuje i tak dalej, więc to miejsce, nie może nas przytłaczać. Bardzo często wybieramy kuchnie ciemne, czy kolorach, które są niesamowicie zimne. Kuchnia, to miejsce w naszym domu, które powinno być przestronne i otwarte na świat. Dlatego polecam w tym miejscu styl skandynawski. Jest to styl bardzo jasny, z małą ilością dodatków, które nie przytoczą nas swoją obecnością, a zarazem miejsce, które punktuje swoją praktycznością. Styl ten jest jednym z popularniejszych na świecie, w Polsce, wydaje się, że nabiera życia i coraz więcej osób go wybiera. Jeśli chodzi o koszty nie są duże. Warto więc wpisać w wyszukiwarce przykłady kuchni w stylu skandynawskim i znaleźć coś dla siebie.

Salon i pokój dziecięcy

Kolejnym pomieszczeniem jest salon. Tutaj także styl skandynawski według mnie będzie najlepszy. Przede wszystkim dlatego, że bardzo często salon jest połączony z kuchnią, nie jest to osobne pomieszczenie, tylko kuchnia tworzy z nim jedno. Dlatego, ciężko jest zrobić kuchnię w stylu skandynawskim, a salon w stylu vintage, na przykład. Wszystko to nie miałoby sensu i wyglądałoby paskudnie. Pokoje dla dzieci to miejsce, które jest bardzo ciekawe, jeśli chodzi o wystrój. Jeśli dziecko jest małe, robimy ścianę w kolorze różowym, niebieskim i tak dalej, przystrajamy tapetami z misiami i tym podobne. Jest to jednak bardzo niepraktyczne rozwiązanie, ponieważ, kiedy dzieci dorosną, będziemy musieli zmieniać pokój jeszcze raz. Dlatego warto jest wystrój pokoju dobrać bardzo neutralnie, aby za kilka lat nie musieć robić kolejnego remontu pokoi dla dzieci.

Łazienka i gabinet

Łazienka, to pomieszczenie w którym nie spędzamy za dużo czasu z wiadomych względów. Dlatego według mnie zimne kolory nie są dobrym rozwiązaniem, a niestety bardzo częstym jeśli chodzi o polskie domy. W łazience, niesamowicie komponuje się kolor czarny z białym. Czarne płytki na podłodze, przeplatane białymi i tak samo jeśli chodzi o ściany. Sufit oczywiście pomalowany na biało. Wszystko to wygląda super. Sam mam łazienkę w takim stylu i naprawdę polecam. Pomieszczeniem, które bardzo często jest w polskich domach, ze względu na coraz większą popularność pracy z domu jest gabinet. Tutaj spędzamy mnóstwo swojego czasu, dlatego warto zrobić go w stylu klasycznym, który nas uspokaja i dodaje energii jednocześnie. Skórzane, brązowe krzesła, mahoniowe biurka, szafy metalowe w kolorze rudawym. Wszystko to skomponuje się niesamowicie.

Sypialnia na zakończenie

Sypialnia, to miejsce w którym musimy czuć się bezpieczni. Dlatego w tym pomieszczeniu, bardzo często wybierany jest kolor kremowy na ścianach i jasne barwy mebli. Czujemy się wtedy bezpiecznie i spokojnie. Mam nadzieję, że któryś z przykładów aranżacji pomieszczeń przypadnie wam do gustu i pójdziecie za moją radą.