Kilka słów o nas

Firma Poker działająca na rynku od 1993 roku. To prywatna firma specjalizująca się w produkcji mebli metalowych na zamówienie. Prowadzimy sprzedaż za gotówkę i na raty, posiadamy własny transport i fachową obsługę. Firma Poker jest jednym z największych producentów meblowych w regionie. Obecnie łączna powierzchnia sklepu w Katowicach to 7000 m2 oraz w Zabrzu 500 m2.

Firma znajduje się przy jednej z głównych ulic aglomeracji Śląskiej a w niedługim czasie przy autostradzie A-4 A-1 oraz trasie Średnicowej łączącej wszystkie miasta Śląska. Posiadamy własne parkingi dla klientów i dostawców.

Od początku naszej działalności mamy jasny cel. Chcemy stworzyć meble które będą eleganckie, wytrzymałe oraz funkcjonalne. Rynek sprzętu profesjonalnego bardzo często opiera się na kompromisach. Coś kosztem czegoś. Najczęściej traci na tym wygląd mebla. Dlatego projektując nasze meble bierzemy wszystko pod uwagę. Chcemy stworzyć produkt idealny który będzie służył przez długie lata. W procesie produkcji zawsze stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Każdy mebel pokrywamy specjalną warstwą antykorozyjną która zapewnić ma długowieczność produktu.